05327331693 WhatsApp

HABERLER
 
Kiralık Ucuz Araba Bulma Yöntemleri

Kiralık ucuz araba bulmak İstanbul,İzmir ve Ankara gibi büyükşehirlerde neredeyse imkansız gibi görünse de aslında her bir araç kiralama firmasının işlerinin düşük olduğu dönemler vardır. Her bir firma irili ufaklı çok yoğun gibi görünse de onlar da kendi reklamlarını yapmak için mücadele veriyorlar. Firmalar için en büyük savaş tanınabilirlik. Marka bilinirliği adına yapılan bazı araba kiralama kampanyalarında bahsedeceğiz.

Ucuz araç kiralama konusuna direkt olarak girip samimi şekilde itiraf etmek gerekirse yaz tatillerinde,kurban ve ramazan bayramlarında değil Turkiyede ucuz araba kiralama paranızla bile araba bulamazsınız. Açık olalım Bodrum’a yazın 3 milyon insan gidiyor yazları. Bunların yanına İzmir Çeşme,Antalya gibi yerlerde kalacak yer bulamıyoruz kaldı ki kiralık araba bulmak neredeyse imkansız. İnsanlarımız özellikle dolar ve euro arttıktan sonra yurt dışı tatilleri yerine iç turizme yani Türkiye tatiline yöneldiler. Bu sebepten dolayı eğer aracınız yoksa tatil planlarınızı erkenden yapın. Otelinizi ve kiralık arabanızı önceden rezerve yapın. Peki Türkiye de ucuz araba kiralama ne zaman mümkün olabilir? Hemen cevabı verelim. Okulların açıldığı dönemlerin bazı aylarında. Mesela Eylül 20 ile Kasım 30 arası bütün veliler çocuklarını yeniden okula adapte olma sürecini yaşıyorlar. Bu dönemlerde hem otellerin hem de kiralık araba şirketlerinin işleri yarı yarıyadan daha da fazla şekilde düşüyor. Ucuz arac kıralama dönemlerinin bir başka aylar aralığı ise Nisan ile Haziran ayının 1.gününe kadardır.

En Ucuz Rent A Car

Oto kiralama ucuz olsun son model olsun az yaksın çok kaçsın cillop gibi olsun. Yazması ne kadar kolay ise böyle bir araba bulmak oldukça zordur. Hayal edin ya da empati kurun sizin elinizde sıfır model bir araç var,bütün bakımları yapılmış ve araçta nokta boya yok. Firma sahibi siz olsanız o arabayı yok fiyatına ucuz verir misiniz? Elbette hayır! Peki turkiye ucuz araba kiralama konusunda ne tavsiye ederim. Yeni açılan firmalar en ucuz rent a car firmaları demek genelleme olarak yanlış olsa da reklam amaçlı ucuza araba veriyorlar. Hatta bazıları tek yön araba kiralama hizmeti de veriyorlar. Üstüne üstelik araba kiralayan müşterilere jest olsun diye de fazla km yapma imkanı da tanıyorlar.


© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir